SPOKEY zostaje w Katowicach 17.01.2017

SPOKEY, polski producent sprzętu i odzieży sportowej z końcem grudnia zmienił swoją siedzibę. Spółka dołączyła do najemców Centrum Biurowego TETRIS w Katowicach, którego inwestorem jest Fortress Invest.

spokey_logoSPOKEY to ceniony polski producent i dystrybutor sprzętu, odzieży i akcesoriów sportowych obecny na rynku już blisko 13 lat. Produkty z logo firmy można spotkać w ponad tysiącu sklepach w kraju, a dystrybucja za granicę obejmuje aktualnie przeszło 20 krajów.

Nowy najemca zajął blisko 750 m2 powierzchni biurowej na pierwszym piętrze, w nowym budynku kompleksu TETRIS.

Przeprowadzka firmy SPOKEY była uwieńczeniem ponad dwumiesięcznej adaptacji lokalu. Aranżacja biura odbywała się zgodnie z projektem autorstwa bielskiej pracowni architektonicznej ma.pa. Nowy Klient wprowadził się do nowej siedziby z końcem grudnia.

Centrum Biurowe TETRIS to kompleks dwóch kameralnych biurowców usytuowany przy Al. W. Roździeńskiego 188 c w Katowicach. Łączna powierzchnia kompleksu wynosi 8 000 m2. W ramach oferty Tetris, Klienci mogą liczyć na przestronne i komfortowe biura w formule open space lub niezależnych modułów, dostosowanych do ich potrzeb.

www.facebook.com/TetrisCentrumBiurowe
www.fortressinvest.pl
www.spokey.pl
www.facebook.com/spokeypolska
projectbymapa.pl