Realizacje

Paniówki, ul. Brzozowa 1-5

Projekt NOWE LEŚNE to 30 nowoczesnych, przestronnych, mieszkań w kameralnej, trzykondygnacyjnej zabudowie w przyjaznym otoczeniu zieleni i z dogodnym dojazdem do miast takich jak Gliwice czy Katowice. Z myślą o wygodzie lokatorów przygotowaliśmy bezpłatne miejsca parkingowe, jak również 20 garaży. Każde z mieszkań posiada dodatkowo komórkę lokatorską. Lokale zlokalizowane na parterze mają zapewniony wydzielony ogródek, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji oddaliśmy duże balkony. W budynku zostały zastosowane najwyższe standardy termiczne, aby jak najlepiej wykorzystać jego możliwości cieplne i zapewnić przyszłym mieszkańcom niższe zużycie energii.
Zobacz ofertę


Opole, ul. Ozimska 72 a

Projekt OZIMSKA BUSINESS PARK prowadzony jest przy ul. Ozimskiej 72 a w Opolu. Inwestycja zakłada komercjalizację czterokondygnacyjnego budynku ze zrewitalizowanym terenem wokół. Powierzchnia biurowa do wynajęcia to ok. 3600 m² netto, obejmująca trzy kondygnacje nadziemne wraz z dodatkowym parkingiem podziemnym. W budynku zastosowano nowoczesne systemy w obszarze efektywności energetycznej. Standard budynku dedykowany jest dla potrzeb firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu (BPO/SSC).
Zobacz ofertę


Katowice, al. Roździeńskiego 188c

Projekt TETRIS Centrum Biurowe przy al. Roździeńskiego 188 c to projekt inwestycyjny składający się z dwóch budynków o łącznej powierzchni biurowej 6500 m², usytuowany w dynamicznie rozwijającej się części Katowic. Nieruchomość wyróżnia bardzo dobra funkcjonalność przestrzeni biurowej oraz dogodny dojazd. Dużym jej atutem jest również sąsiedztwo centrum handlowo – usługowego.
Zobacz ofertę


Sosnowiec, al. Mireckiego 22

Projekt inwestycyjny Aleja 22 to kompleks 3 biurowców o powierzchni użytkowej około 3.200 m² wraz z parkingiem i terenem inwestycyjnym w centrum miasta Sosnowiec (woj. śląskie). Atrakcyjny wygląd nagrodzony tytułem Architektura Roku, dobrze zaplanowana przestrzeń oraz bardzo dobry stan techniczny budynków, decydują o atrakcyjności kompleksu. Ponadto charakteryzuje się on dużym potencjałem rozwojowym (ok. 5.500 m² terenu pod inwestycje). Nieruchomość w pełni skomercjalizowana, generująca stabilny dochód.


Katowice, ul. Dąbrowskiego 22

Projekt Dąbrowskiego 22 to siedmiokondygnacyjny biurowiec o powierzchni użytkowej około 6.400 m² (powierzchnie biurowe i usługowe), usytuowany w ścisłym centrum Katowic (naprzeciw Urzędu Marszałkowskiego), w sąsiedztwie instytucji publicznych i finansowych. Nieruchomość charakteryzuje się wysokim stopieniem skomercjalizowania ze strony stałych najemców. Położenie nieruchomości jest jej szczególnym atutem. To prestiżowy i rozpoznawalny adres w mieście.


Zakroczym

Dobrze skomunikowany teren pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni około 16.000 m² zlokalizowany ok. 25 km od Warszawy przy drodze S7 (w niedużej odległości od lotniska w Modlinie).


Katowice, ul. Porcelanowa 19

Projekt Porcelanowa 19 to kompleks dwóch zmodernizowanych, nowoczesnych biurowców w Katowicach o powierzchni użytkowej około 3.275 m². Nieruchomość umiejscowiona jest w sąsiedztwie jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych aglomeracji śląskiej (Węzeł Murckowski). Lokalizacja, parking na 100 samochodów, wysoki standard wykończenia biur, nowoczesna infrastruktura teletechniczna oraz zastosowane ekologiczne rozwiązanie systemu ogrzewania i chłodzenia oparte o pompę ciepła to wybrane atuty nieruchomości. Projekt został w pełni skomercjalizowany, generując stabilny dochód.


Chorzów, ul. Dworcowa 1

Projekt inwestycyjny Dworcowa 1 to kamienica o przeznaczeniu biurowo-usługowym o powierzchni użytkowej około 1.300 m² zlokalizowana w centrum Chorzowa (woj. śląskie). Wykonano wszystkie niezbędne remonty przystosowujące lokale do potrzeb najemców i skomercjalizowano obiekt. Projekt uzyskał wysoki stopień wynajęcia oraz dochodowości.


Pietrzykowice, ul. Fabryczna 24 – etap 1

Projekt Pietrzykowice (koło Wrocławia) to nieruchomość komercyjna w postaci budynku salonu samochodowego wraz z serwisem. Bardzo dobrze usytuowana, przy węźle autostrady A4 pomiędzy Wrocławiem a Kątami Wrocławskimi. Etap 1 zakończono.


Pietrzykowice, ul. Fabryczna 24 – etap 2

To teren inwestycyjny o powierzchni około 10.000 m² zlokalizowany przy wjeździe do Wrocławia od strony autostrady A4. Działka jest w pełni uzbrojona i znajduje się w otoczeniu obiektów magazynowych i usługowych. Etap 2 zakończono.


Ksawerów, ul. Nowotki 5

Projekt Ksawerów (koło Łodzi) to nieruchomość składająca się z hali magazynowej z częścią biurową, o powierzchni użytkowej około 4.000 m² wraz z gruntem wokół.


Imielin, ul. Hallera 39

Projekt Centrum Magazynowe Imielin to kompleks magazynów, budynków biurowo-socjalnych i parkingów zlokalizowanych w Imielinie (woj.śląskie) – 18 km od Katowic. Kompleks usytuowany na działce o powierzchni 7,4 ha, z czego 2,5 ha to niezabudowany teren inwestycyjny. Powierzchnia magazynu głównego to 11.500 m². Nieruchomość w znacznej części skomercjalizowano.


Warszawa, ul. Kabaretowa 22

Projekt Kabaretowa 22 to działka o powierzchni 1.000 m² zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym o powierzchni 477 m². Położenie działki jest jej szczególnym atutem, gdyż znajduje się ona w dobrze skomunikowanej przemysłowej części dzielnicy Bielany, w otoczeniu wielu firm przemysłowych, handlowych oraz usługowych.


Toruń, ul. Włocławska 171

Projekt Włocławska 171 to nieruchomość w postaci magazynu oraz biur, zlokalizowanych w prężnie rozwijającej się części przemysłowej Torunia (naprzeciwko Toruńskiego Parku Technologicznego), na działce o powierzchni ponad 5.700 m². Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym (regularny kształt oraz pełne uzbrojenie terenu).


Rzeszów, al. Armii Krajowej 4A

Projekt Rzeszów to budynek centrum ekspozycyjno – handlowego, usytuowany w atrakcyjnym otoczeniu, przy obwodnicy Rzeszowa o powierzchni użytkowej około 7.400 m². Nieruchomość posiada powierzchnie handlowe wraz z częścią biurową. Powierzchnia handlowa to ok. 7.400 m² z możliwością rozbudowy. Powierzchnia gruntu 13.455 m².