Projekty zrealizowane

Katowice, ul. Porcelanowa 19

Projekt Porcelanowa 19 to kompleks dwóch zmodernizowanych, nowoczesnych biurowców w Katowicach o powierzchni użytkowej około 3.275 m2. Nieruchomość umiejscowiona jest w sąsiedztwie jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych aglomeracji śląskiej (Węzeł Murckowski). Lokalizacja, parking na 100 samochodów, wysoki standard wykończenia biur, nowoczesna infrastruktura teletechniczna oraz zastosowane ekologiczne rozwiązanie systemu ogrzewania i chłodzenia oparte o pompę ciepła to wybrane atuty nieruchomości. Projekt został w pełni skomercjalizowany, generując stabilny dochód.


Chorzów, ul. Dworcowa 1

Projekt inwestycyjny Dworcowa 1 to kamienica o przeznaczeniu biurowo-usługowym o powierzchni użytkowej około 1.300 m2 zlokalizowana w centrum Chorzowa (woj. śląskie). Wykonano wszystkie niezbędne remonty przystosowujące lokale do potrzeb najemców i skomercjalizowano obiekt. Projekt uzyskał wysoki stopień wynajęcia oraz dochodowości.


Pietrzykowice, ul. Fabryczna 24 – etap 1

Projekt Pietrzykowice (koło Wrocławia) to nieruchomość komercyjna w postaci budynku salonu samochodowego wraz z serwisem. Bardzo dobrze usytuowana, przy węźle autostrady A4 pomiędzy Wrocławiem a Kątami Wrocławskimi. Etap 1 zakończono.


Pietrzykowice, ul. Fabryczna 24 – etap 2

To teren inwestycyjny o powierzchni około 10.000 m2 zlokalizowany przy wjeździe do Wrocławia od strony autostrady A4. Działka jest w pełni uzbrojona i znajduje się w otoczeniu obiektów magazynowych i usługowych. Etap 2 zakończono.


Ksawerów, ul. Nowotki 5

Projekt Ksawerów (koło Łodzi) to nieruchomość składająca się z hali magazynowej z częścią biurową, o powierzchni użytkowej około 4.000 m2 wraz z gruntem wokół.


Imielin, ul. Hallera 39

Projekt Centrum Magazynowe Imielin to kompleks magazynów, budynków biurowo-socjalnych i parkingów zlokalizowanych w Imielinie (woj.śląskie) – 18 km od Katowic. Kompleks usytuowany na działce o powierzchni 7,4 ha, z czego 2,5 ha to niezabudowany teren inwestycyjny. Powierzchnia magazynu głównego to 11.500 m2. Nieruchomość w znacznej części skomercjalizowano.


Warszawa, ul. Kabaretowa 22

Projekt Kabaretowa 22 to działka o powierzchni 1.000 m2 zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym o powierzchni 477 m2. Położenie działki jest jej szczególnym atutem, gdyż znajduje się ona w dobrze skomunikowanej przemysłowej części dzielnicy Bielany, w otoczeniu wielu firm przemysłowych, handlowych oraz usługowych.


Toruń, ul. Włocławska 171

Projekt Włocławska 171 to nieruchomość w postaci magazynu oraz biur, zlokalizowanych w prężnie rozwijającej się części przemysłowej Torunia (naprzeciwko Toruńskiego Parku Technologicznego), na działce o powierzchni ponad 5.700 m2. Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym (regularny kształt oraz pełne uzbrojenie terenu).


Rzeszów, al. Armii Krajowej 4A

Projekt Rzeszów to budynek centrum ekspozycyjno – handlowego, usytuowany w atrakcyjnym otoczeniu, przy obwodnicy Rzeszowa o powierzchni użytkowej około 7.400 m2. Nieruchomość posiada powierzchnie handlowe wraz z częścią biurową. Powierzchnia handlowa to ok. 7.400 m2 z możliwością rozbudowy. Powierzchnia gruntu 13.455 m2.