IB SYSTEMS w Centrum Biurowym TETRIS w Katowicach 11.10.2016

Firma IB SYSTEMS została nowym Najemcą Centrum Biurowego TETRIS  w Katowicach. Nowe biuro spółki będzie się mieścić w niskim budynku kompleksu, sąsiadując z takimi firmami, jak Elamed Media Group, Symeo GmbH czy abas business solutions Poland.

Do grona Najemców Centrum Biurowego TETRIS przy Al. Roździeńskiego 188 c w  Katowicach dołączyła spółka IB Systems. Zajmie powierzchnię biurowa w niskim budynku kompleksu TETRIS.

Firma IB Systems jest częścią Grupy INTROL S.A., wiodącego dostawcy usług i technologii w zakresie systemów pomiarowych i automatyki przemysłowej. IB Systems koncentruje się na projektowaniu, wdrażaniu, integracji oraz utrzymaniu systemów teletechniki, bezpieczeństwa i automatyki w inteligentnych budynkach różnego typu: biurowcach, centrach handlowych, obiektach przemysłowych, czy budynkach użyteczności publicznej.

Centrum Biurowe TETRIS należące do Fortress Invest Sp. z o.o. to kompleks biurowców o łącznej powierzchni 6 000 m2. Proponuje przestronne i komfortowe biura do wynajęcia, w formule open space lub niezależnych modułów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów.

www.facebook.com/TetrisCentrumBiurowe
www.fortressinvest.pl
www.ibsystems.pl

ib-systems