Centrum Biurowe TETRIS nie zwalnia tempa 03.11.2016

Spółka Fortress Invest, inwestor Centrum Biurowego TETRIS w Katowicach,  podpisała kolejną umowę najmu. Nowym Najemcą jest spółka EKO-OKNA, która z końcem października zajęła blisko 300 m2 powierzchni biurowej w nowym budynku kompleksu.

Do grona najemców Centrum Biurowego TETRIS dołączyła firma EKO-OKNA S.A. To międzynarodowy producent stolarki drzwiowej i okiennej z PCV, drewna i aluminium. Nowy najemca zajął blisko 300 m2 powierzchni biurowej na pierwszym piętrze, w nowym budynku kompleksu. EKO-OKNA relokuje do tego miejsca biuro sprzedaży zagranicznej.

Inwestor – spółka Fortress Invest, przygotowała powierzchnie biurowe w pełni dostosowane do potrzeb i wskazań Klienta.

– Zainteresowanie powierzchniami w Centrum Biurowym TETRIS utrzymuje się nieustannie na wysokim poziomie. Cieszę się że praca, którą wykonaliśmy spotkała się z tak dobrym odbiorem najemców. Aktualnie pozostało nam jedynie około 5% wolnej powierzchni biurowej, więc śmiało mogę powiedzieć, iż zbliżamy się do zakończenia procesu komercjalizacji naszej inwestycji – podkreśla Zbigniew Dreja, Członek Zarządu Fortress Invest Sp. z o.o. w Katowicach.

Centrum Biurowe Tetris to kompleks kameralnych biurowców usytuowany przy Al. W. Roździeńskiego 188 c w Katowicach. Łączna powierzchnia kompleksu wynosi 6 000 m2. W ramach oferty Tetris, Klienci mogą liczyć na  przestronne i komfortowe biura w formule open space lub niezależnych modułów, dostosowanych do ich potrzeb.

www.facebook.com/TetrisCentrumBiurowe
www.fortressinvest.pl
www.facebook.com/Eko-Okna-SA-131332623623082/
www.ekookna.pl

 

Hisilicon Balong Hisilicon Balong